Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tych fragmentach 5 i 6 co ich łączy nie wiedziałam kompletnie:P jestem tumanem z polaka:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A porównanie 2 akapitów 5 i 6 to co tam napisaliście??
W obu akapitach było porównanie internetu do czegoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jasne ze amerykanizacja. było jasno napisane ze to stanowi symbol amerykanizacji i o to chodziło;] a pytań było 14;] ostatnie 3 naprawde ciekawe;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analogia 5 i 6 akapitu? wg mnie chodzilo i uzycie porownac w oby dwu wypadkach w 5 do ?? ee (zapomialam) dtugie do bazaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze w obud akapitach autor porownuje internet do innych podmiotow- w 5 do Bukowiny, w 6 do bazaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to porównanie 5 i 6 akapitu napisałem że Internet to miejsce spoktania wilu kultur, wielu informacji i takie tam:) Mam nadzieje że uznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym co bylo 2 slowa z tekstu zastepujace smietnik i to drugie;p?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 i 6 były analogiczne bo była porównywana rzeczywistość do cyberprzestrzeni w obu wypadkach : d chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest juz model odpowiedzi gdzies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz, porownan bylo sporo ja tez akurat porownalem do bazaru... i tego drugiego.. xd ale chyba mozna bylo wybrac wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BEDA ODPOWIEDZI??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
a w tym co bylo 2 slowa z tekstu zastepujace smietnik i to drugie;p?
smietnik i chłam :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja to porównanie 5 i 6 akapitu napisałem że Internet to miejsce spoktania wilu kultur, wielu informacji i takie tam:) Mam nadzieje że uznają
ja tak samo napisałam że to miejsce spotkań, konfrontacji itp itd:P niedobrze ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metafora w tekście nawet było, że bazar to metafora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie, ale takich lektur to chyba nikt sie spodziewał. Ja tego najbardziej sie obawiam, żeby mi nie powiedzieli ze kardynała strzeliłem w wypracowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smietnik to chłam a sezam kultur to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
smietnik i chłam :>
śmietnik - > chłam sezam kultury -> treści wartościowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy beda odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja własnie się spodziewałem czegoś z wojny bo rocznica katynia itd. Więc elegancko. A że wojny jeszcze nie było to trafiłem w sedno:P:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej bedzie B, poniewaz tam bylo pytanie co dana RZECZ symbolizuje, wiec na to wskazuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...